Sedat Peker’den YouTube, Twitter ve Instagram hesaplarının erişime engellenmesi kararıyla ilgili açıklama

 Sedat Peker’den YouTube, Twitter ve Instagram hesaplarının erişime engellenmesi kararıyla ilgili açıklama

25.06.2021 - 23:06

Güncelleme : 25.06.2021 - 23:06

Sedat Peker’in, YouTube kanalı ve bazı videoları ile Twitter ve Instagram hesapları, ‘milli güvenlik ve kamu düzeninin korunması gerekçesiyle’ erişime engellendi. Peker, karara ilişkin, ” Bu sosyal medya hesaplarımı diyelim ki kapatmayı başardılar, size sözüm olsun gerekirse bildiklerimi dumanla paylaşacağım, ama gene paylaşacağım” dedi.

Peker’in paylaşımları şöyle:

1-Youtube, Twitter ve Instagram hesaplarım mahkeme kararıyla ikinci kez kapatılmak isteniyor. Ancak bu platformların yöneticileri hali hazırda bunu uygulamıyorlar. Yani bizler gibi direniyorlar (bakalım ne kadar direnecekler).

2-Ben sizlerle bir akit yaptım. Bu sosyal medya hesaplarımı diyelim ki kapatmayı başardılar, size sözüm olsun gerekirse bildiklerimi dumanla paylaşacağım, ama gene paylaşacağım. Çünkü yapılan akitte verilen söz namustur.

3-Bunların hepsini önce deli edecem, sonrasında ise tedavi edecem. Her ne kadar hipokrat yemini etmemiş olsam da sizler layık gördüğünüz için, ben Psikiyatri Profesör Doktor Sedat Peker. Hekimlerin de sözü namustur.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın