Sedat Pekerden Yeni Video

 Sedat Pekerden Yeni Video

20.06.2021 - 22:54

Güncelleme : 20.06.2021 - 22:54

Sedat Peker’den yeni video: Size söz verdiğim gibi hepsini deli edeceğim

Güvenlik gerekçesiyle bir süredir video yayınlamayan ve yeni bir ülkeye geçtiğinde ifşaatlarına devam edeceğini söyleyen Sedat Peker, kısa bir video yayınladı.

Suç örgütü lideri Sedat Peker yayınladığı son videosunda “Size söz verdiğim gibi hepsini deli edeceğim” dedi.

Geçtiğimiz hafta Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) yetkilileriyle görüşen ve video yayınlamaya ara veren Sedat Peker, bugün 10’uncu videosunu yayınladı.

Peker, “Zaferin büyüklüğü mücadelenin zorluğuyla ölçülürmüş” başlığıyla yayınladığı videonun başlangıcında, “Benim öldüğüm ya da cezaevinde olduğum yönünde bazı şeyler söylemişler. Bu nedenle bu kısa videoyu çekme zorunluluğu hissettim” dedi.

Suikast yapılma riskinin çok yüksek olduğunun kendisine bildirildiğini söyleyen Peker, “Dostlarımız, kardeşlerimiz ya da bizden gıcık kapanların böyle düşünceleri olduğu için bulunduğum ülkeden rücada bulundum ve ısrarlı ricalarım neticesinde bu videoyu yayınlamamla ilgili olur çıktı” bilgisini verdi.

Peker, videolarının devamının geleceğine işaret ederek, “Biz akit yaptık. Ben akdimde verdiğim sözden dönmem. İlerleyen zamnlarda çok eğleneceğiz. Size söz verdiğim gibi hepsini deli edeceğim” ifadelerini kullandı.

15 gün sonra bulunduğu ülkeyle ilgili yeni bir değerlendirmenin yapılacağını söyleyen Peker, “Ama burada ama başka bir ülkede bir yolunu bulacağım, yaptığımız akdi tamamlayacağız” dedi.

Ayrıntılar geliyor…

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın