Sedat Peker: ÇiftlikBank’ın kurucusu Mehmet Aydın Belarus’ta, yüce devletimiz neden getirmiyor?

 Sedat Peker: ÇiftlikBank’ın kurucusu Mehmet Aydın Belarus’ta, yüce devletimiz neden getirmiyor?

13.06.2021 - 9:10

Güncelleme : 13.06.2021 - 9:10

Suç örgütü lideri Sedat Peker, ÇiftlikBank’ın kurucusu Mehmet Aydın’ın Belarus’ta olduğunu ve devlet görevlilerin Mehmet Aydın’dan para aldığını öne sürdü.
ÇiftlikBank isimli dolandırıcılık oluşumunun kurucusu Mehmet Aydın hakkında Twitter’dan paylaşım yapan Sedat Peker, Aydın’ın Bolivya’da değil Belarus’ta olduğunu öne sürdü. Türkiye’deki devlet görevlilerinin Mehmet Aydın’dan para aldığını da iddia eden Peker, şunları söyledi :

Kırk yaşın altındaki kardeşlerim, ben kurtarıcı değilim. Zaten kurtarıcı diye bir şey yoktur. Ben sizle anlaşma yapmış olan kırk yaş üstü birisiyim. Siz bana intikamımı almamda yardımcı olacaksınız, ben de size kurtarıcıya ihtiyaç olmadığını kanıtlayacağım.

Kırk yaşın altındaki kardeşlerim, kurtarıcı olmak doğru soruyu sorabilmektir. Doğru soruyu sorabilirsen ve sorunun cevabını almak için ısrarcı olursan, toplum kurtulmuş olur.

Kırk yaşından küçük kardeşlerim, çiftlikbankın kurucusu olan mehmet aydın isimli şahıs Bolivya’da falan değil, Belarus’ta. Belarus’tan trafik kazası yapmış bir şahsı Interpol kararıyla alıp Türkiye’ye getiren yüce devletimiz, bu şahsı acaba neden getirmiyor?

Kırk yaşından küçük kardeşlerim, Belarus’tan bu şahsı getirmeyen devletimizin içinde görevli olan bazı insanların bu paradan pay aldığı ortadadır. Bu şahsın yanına Belarus’a gidip onu ziyaret eden kişiler, aracı olan kişiler bellidir.

Ben örnek alınacak kişi değilim. Kurtarıcı değilim. Bazılarından kendi intikamımı alabilmek için size doğru soru sormayı ve onu takip etmeyi öğretecek kişiyim.

KAYNAK:https://amp.ilerihaber.org/icerik/sedat-peker-ciftlikbankin-kurucusu-mehmet-aydin-belarusta-yuce-devletimiz-neden-getirmiyor-127139.html?__twitter_impression=true

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın