Sedat Peker, bu kez soruyu CHP’lilere sordu

 Sedat Peker, bu kez soruyu CHP’lilere sordu

15.06.2021 - 14:32

Güncelleme : 15.06.2021 - 14:32

Bu kez soruyu CHP’li yetkililere yönelten Sedat Peker, “Siz İş Bankası’nın yasal hissedarı değil misiniz? Paramount Oteli’ndeki çökme ekibinin içinde olan, Süslü Sülü’nün koruma müdürü Ekrem Güler’in o bankada ne işi var hiç soruyor musunuz?” diye sordu.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yeni paylaşımlarda bulundu.

Peker, CHP’lilere seslenerek şöyle konuştu:

“EKREM GÜLER’İN O BANKADA NE İŞİ VAR”

“CHP yetkilileri, siz İş Bankası’nın yasal hissedarı değil misiniz? Paramount Oteli’ndeki çökme ekibinin içinde olan, süslü sülünün koruma müdürü Ekrem Güler‘in o bankada ne işi var hiç soruyor musunuz? Merak etmiyor musunuz?

CHP yetkilileri, aynı zamanda Silivri Emniyet Müdürü’nün intiharından da sorumlu olan bu şahıs İş Bankası yönetim kurulunun baş danışmanlığını yapıyor.

Veyis Ateş‘le beraber Sezgin Baran Korkmaz’dan avanta isteyen, geceliği 100 bin lira olan kaldığı Paramount Otelin faturasını yayınlayamayan bu kişinin finans konusunda nasıl bir dehası var ki emeklilikten sonra o göreve atanıyor?
CHP yetkilileri, vatandaşlarımız şöyle düşünmez mi, ana muhalefet partisi ortağı olduğu bankadaki bu usulsüzlüğe ses çıkarmazken, bütün ülkedeki sorunlara karşı nasıl bir çözüm önerebilir?

“FETÖ SORUŞTURMANIZ VAR DEYİP…”

CHP yetkilileri, İş Bankası yönetimini kendileri ya da yakınları hakkında FETÖ soruşturmanız var deyip korkutularak, Süslü Sülü’nün koruma müdürünün İş Bankası yönetim kurulu danışmanlığına getirildiğini bütün herkes bilmektedir

CHP yetkilileri, aldıkları kredileri ödeyemedikleri için bankaya kalan ya da ihale yoluyla satışa çıkarılacak otellerin ve büyük mülklerin üstüne kanuni görüntü altında çökmek için bu şahsın özel olarak oraya monte edildiğini görmüyor musunuz?”

KAYNAK:https://www.krttv.com.tr/m/gundem/sedat-peker-bu-kez-soruyu-chp-lilere-sordu-h81545.html

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın