Peker’in ifşa ettiği Serdar Ekşioğlu, Erdoğan’a isyan etti: Konuşacağım

 Peker’in ifşa ettiği Serdar Ekşioğlu, Erdoğan’a isyan etti: Konuşacağım

30.06.2021 - 22:13

Güncelleme : 30.06.2021 - 22:18

Sedat Peker’in görüntülü telefon konuşmasını ifşa ettiği Serdar Ekşioğlu, ‘Bundan sonrası benim için tufan’ paylaşımı ile şirketinin nasıl batırıldığını açıklayacağını duyurdu.

Suç örgütü lideri Sedat Peker’in AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın yeğeniyle evli olduğunu belirttiği ve Facetime üzerinden yaptığı görüşmesini ifşa ettiği Serdar Ekşioğlu, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Ekşioğlu, sahibi olduğu Lazoil’in (Ekşioğlu Akaryakıt Ürünleri A.Ş) EPDK tarafından kapatılmasına “Böyle güzel ve dürüst iş yapan dağıtım şirketini sırf 60 bin ton yakıt satamadık diye EPDK tarafından önce kapatıldı sonra batırdınız. Ama ne kadar kaçakçılıkla alakalı soruşturma yiyen şirket varsa hepsi açık. Yatacak yeriniz yok. Allahınızdan bulun” diyerek tepki gösterdi.

ERDOĞAN’A İSYAN ETTİ

Ekşioğlu, Erdoğan’a da seslenerek “Bunca emeğe alın terine yazık değil mi? Bu ülke de düzgün iş yapmanın beledi bu mudur Sayın Cumhurbaşkanım” dedi.

‘BUNDAN SONRA KONUŞACAĞIM’

“Konuşacak çok şey var bundan sonra ve konuşacağım. 6 aydır bir tane muhattap bulamadım derdimi anlatacağım.” diyen Ekşioğlu, “Şimdi benim ekmeğime, emeğime çöktünüz. Bundan sonra #EPDK başkanı ve petrol dairesi başkanı tarafından nasıl yavaş yavaş ve acı içinde batırıldığımı anlatacağım. Bundan sonrası benim için tufan. Akşam görüşürüz” paylaşımlarında bulundu.

EKŞİOĞLU SOYLU’YA DA SESLENDİ

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya da seslenen Ekşioğlu, “Sayın Süleyman Soylu sizde size bağlı olan KOM Daire Başkanlığından bilgi alabilirsiniz, Ekşioğlu dağıtım şirketi her hangi bir üsülsüzlük yapmışmıdır diye. Tek bir üsülsüzlük yapmışsak vereceğiniz her cezaya razıyım. Değilse allahtan bulsun sebeb olan kimse” diye yazdı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın