O Belediye KPSS 70 ile 40 zabıta memuru alıyor

 O Belediye KPSS 70 ile 40 zabıta memuru alıyor

27.07.2020 - 20:59

Güncelleme : 27.07.2020 - 20:59

Gaziantep Belediyesi KPSS 70 ile 40 zabıta memuru alıyor

 

Belediye kamu personeli alımı dahilinde yayımlanan Gaziantep Belediyesi Zabıta Memuru alımı için güncel başvuru ilanı açıldı. 27 Temmuz 2020 Resmi Gazete ilanına göre; 40 kişilik kontenjan dahilinde alım yapılacaktır. İşte detaylar…
Belediye personel alımı, memur alımı ve sürekli işçi ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Yayımlanan istihdam ilanlarında yer alan bilgilere göre; Resmi Gazete kamu personeli ilan başvuru süreçlerinin başladığı açıklandı.

Gaziantep İş İlanları

Güneydoğu Anadolu bölgesinin istihdam merkezlerinden olan Gaziantep iş ilanları dahilinde yayımlanan ve Resmi Gazeteden duyurulan memur alımı ilan bilgilerine göre; KPSS puanı ile toplamda 40 personel alımı yapılacaktır.Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Gaziantep ilinde ilçe belediyesi olarak kamu hizmetlerine devam eden Şahinbey Belediyesi tarafından memur alımı yapılacağı bilgisi ilan edilirken; alımların yalnızca Zabıta Memuru alımı kategorisinden yapılacağı beyan edildi.

Toplamda 3 farklı ilana çıkan Şahinbey Belediyesi 10 kişilik; 2 kişilik ve 28 kişilik alımlar ile Zabıta Memuru istihdam edeceğini açıkladı.

Başvuru Süreci

27 Temmuz 2020 Resmi Gazetesinde yayımlanan kamu personel alımı ilanlarında yer alan bilgilere göre; 40 kişilik zabıta memuru alımı başvuruları 31 Ağustos 2020 tarihinden itibaren başlayacaktır.

Adaylar ilgili başvurularını en geç 4 Eylül 2020 tarihine kadar devam ettirecek olup; mesai saatleri içerisinde Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi Akkent Mahallesi 400 Nolu Cadde No.44/1 Şahinbey/Gaziantep adresine şahsen başvuru yapılacaktır. Şahsen yapılan başvuruların haricinde yapılacak olan işlemler kabul edilmeyecektir.

Başvuru Şartları

Gaziantep Şahinbey Belediyesi tarafından yapılacak olan kamu personeli alımı için adayların genel bşvuru şartı KPSS 70 puan olup; 10 kişilik alımlar için; Ekonomi, İktisat, İş İdaresi ve İktisat İşletme, Maliye veya Maliye Muhasebe, Kamu Yönetimi veya Siyaset Bilimi, Uluslararası İlişkiler, Ekonometri, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri lisans programlarından mezun olması talep edilirken; aynı zamanda adayların en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerektiği belirtilmektedir.

2 kişilik alım için Veteriner Lisans Programından mezun olmak ile en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartı aranırken; 28 kişilik alım için ise; Ekonomi, İktisat, İş İdaresi ve İktisat İşletme, Maliye veya Maliye Muhasebe, Kamu Yönetimi veya Siyaset Bilimi, Uluslararası İlişkiler, Ekonometri, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın