Manavgat’taki yangında çiftliği yanan Tuğba Özay felç geçirdi

 Manavgat’taki yangında çiftliği yanan Tuğba Özay felç geçirdi

29.07.2021 - 15:03

Güncelleme : 29.07.2021 - 15:09

Manavgat’ta dün başlayan ve bugün kontrol altına alınan yangınlarda manken Tuğba Özay’ın da çiftliği zarar gördü. Sosyal medya hesabından video çekerek yardım isteyen Tuğba Özay, felç geçirdiğini açıkladı.

Dün öğle saatlerinde Antalya’nın Manavgat’ın Yeniköy mahallesinde başlayan ve büyüyerek 4 farklı noktada gün boyu ilerleyen yangın bugün kontrol altına alındı.

Yangının olduğu bölgede çiftliği bulunan manken Tuğba Özay’ın çiftliği de hasar gördü. Tuğba Özay sosyal medya hesabından yardım çağrısında bulundu.

‘HER YER YANIYOR, ÇİFTLİĞİMİZ, EVİMİZ…’

Büyüyen yangının çiftliğine ulaştığını öğrenen Tuğba Özay, Manavgat’a gitmek üzere yola çıktı. Yolda, sosyal medya hesabından video paylaşan Tuğba Özay ağlayarak çiftliğinin yandığını şu sözlerle dile getirdi:

“Yanıyoruz. Çiftliğimiz yanıyor, her yer yanıyor. Ne olur sesimizi duyurun. Şu an Manavgat’a yetişmeye çalışıyorum, ne olur sesimizi duyurun. Bütün devlet yetkililerine sesleniyorum, her yer yanıyor çiftliğimiz, evimiz, köyümüz…”

‘FELÇ GEÇİRDİM’

Tuğba Özay, bu çağrının ardından hastaneye kaldırıldığını ve felç geçirdiğini açıkladı. Özay hastaneden görüntüsünü paylaşarak, “Ben felç geçirdim arkadaşlar. Her yer yandı, her şeyimiz çiftliğimiz, evimiz her şey… Dünden beri yalvarıyorum destek istiyorum. Ben felç geçirdim kollarım hiçbir yerim tutmuyor” sözlerini kaydetti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın