Hakkari’de Fecci Kaza

 Hakkari’de Fecci Kaza

03.08.2020 - 11:04

Güncelleme : 03.08.2020 - 11:04

Gelen bir son dakika haberine göre Hakkari’de bir araç uçuruma yuvarlandı. Aracın uçuruma devrilmesi sonucunda ölü ve yaralıların olduğu bilgisi aktarıldı.

 

Acı haber, sabah saatlerinde Hakkari’nin Yüksevova ilçesine bağlı Sat Dağları Gölbaşı yakınlarında meydana geldi. Araç içerisinde 6 kişinin olduğu sürücüsünün ve plakasının henüz bilinmediği bir araç, uçuruma yuvarlandı.

KAZA DOĞRULANDI

Yetkililer, Yüksekova’da meydana gelen kazayı doğruladı. Hayatını kaybedenlerin bir kısmının Milli Eğitim çalışanı olduğu belirtiliyor.

 
Hakkari’nin Yükseova ilçesine bağlı Cilo Sat Dağları bölgesinde piknik yapmak üzere yola çıkan ve içerisinde Milli Eğitim personeli ve sivillerin olduğu minibüs uçurumdan yuvarlandı. Kazada ilk belirlemelere göre 4’ü Milli Eğitim personeli olmak üzere 6 kişi hayatını kaybederken, 1 kişi de yaralı olduğu ifade edildi.

EKİPLER SEVK EDİLDİ

Yaralı kişi, 3200 rakımlı bölgeye gelen helikopterle beraber Yüksekova Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınırken, bölgeye çok sayıda arama kurtarma ekiplerinin gönderildiği aktarıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın