Erkan Petekkaya’dan Acun Ilıcalı’ya ağır sözler!

 Erkan Petekkaya’dan Acun Ilıcalı’ya ağır sözler!

05.06.2021 - 21:17

Güncelleme : 05.06.2021 - 21:17

Oyuncu Erkan Petekkaya, Tv8’de yayınlanan Number One Video Müzik Ödülleri Törenin de sahneye çıkan Kerimcan Durmaz’a tepki gösterdi.
Oyuncu Erkan Petekkaya, dün akşam takipçilerini şaşırtan bir paylaşımda bulundu.

Instagram hesabından TV8’de yayınlanan bir müzik töreniyle ilgili paylaşım yapan Erkan Petekkaya, kanalın sahibi Acun Ilıcalı ile ilgili şoke eden sözler sarf etti.

“UTANIYORUM SİZİN KANALINIZDA OLMAKTAN”
Geçtiğimiz aylarda yayınlanan “Peşimde” şarkısıyla gecede ‘En İyi Çıkış’ ve ‘En İyi Klip’ ödüllerini alan Kerimcan Durmaz’a tepki gösteren Petekkaya’nın, TV8’in sahibi Acun Ilıcalı’ya eleştiri oklarını çevirmesi herkesi şaşırttı.

Kerimcan Durmaz’ın uçaktaki skandal görüntülerini hatırlatan Petekkaya, “Utanıyorum sizin kanalınızda olmaktan. Acun Efendi yuh” ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncu takipçilerini şaşırtan paylaşımlarını kısa bir süre sonra sildi.

“ÇOK AYIP”
Erkan Petekkaya’nın sosyal medyada gündem olan paylaşımlarının hemen ardından Kırmızı Oda dizisiyle ilgili bir gönderi yayınlaması dikkat çekti. Petekkaya, “Bu da benim yanıtımdır tüm olanlara. Ve montajda bize katlanan gizli kahramanlar. Sarhoş yazıyorlar. Yahu yuh. Ayıp çok ayıp. Ne sarhoşu. Çok ayıp. İzlediğinizi bir sarhoş mu yaptı? Yuhh ayıp çok ayıp. Bence sizin kafanız allak bullak” diye not düştü.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın