Erdoğan açıkladı! Koronavirüs kısıtlamaları geldi.

 Erdoğan açıkladı! Koronavirüs kısıtlamaları geldi.

03.11.2020 - 19:53

Güncelleme : 03.11.2020 - 19:53

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Saray’da yapılan kabine toplantısının ardından İzmir depremine ilişkin açıklamalarda bulunuyor.

  AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Saray’da yapılan kabine toplantısının ardından İzmir depremine ilişkin açıklamalarda bulunuyor. Erdoğan’ın açıklamaları şöyle oldu: Türkiye bazı şehirlermizde zaman zaman endişe verici artışlara rağmen genel olarak kontrollü bir süreç yaşıyor.
Erdoğan: Paket servis hariç; lokanta, restoran pastane, berber, kuaför, nikah – düğün salonu, yüzme havuzu, hamam, kaplıca, sauna, internet kafe, halı saha, tiyatro, sinema, konser salonu ve benzeri tüm iş yerlerinde hizmetler, saat 22.00’de sona erecek
Sağlık altyapımızın gücü, sağlık çalışanlarımız sayesinde bu alanda herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Aşı çalışmaları dünyada ve ülkemizde devam ediyor. Yıl sonunda yurt dışında üretilen aşının ülkemizde kullanılacak hale geleceğine inanıyorum. Yerli aşının da Sonbahar zamanında hazır hale gelecektir. Paket servirsler hariç tüm iş yerleri 22.00’da kapanacak. Ayrıntılar geliyor.

Duruş Haber

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın