Bahçeliden Kılıçdaroğluna Selahattin Demirtaş Tepkisi

 Bahçeliden Kılıçdaroğluna Selahattin Demirtaş Tepkisi

28.07.2020 - 20:34

Güncelleme : 28.07.2020 - 20:34

Bahçeli bir kez daha Kılıçdaroğlu’nu hedef aldı: Bu şahsın kırdığı ceviz kırkı aşmıştır MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun bugün gerçekleştirdiği grup konuşmasını hedef aldı.

 

Bahçeli, Kılıçdaroğlu’nun Selahattin Demirtaş ve Osman Kavala hakkındaki açıklamalarına ilişkin, “Nitekim bu şahsın kırdığı ceviz kırkı aşmıştır. Kılıçdaroğlu’nun terörist Demirtaş’ı masum gösterme çabası tam bir garabet halidir. Osman Kavala’nın suçsuzluğunu iddia etmesi akıl tutulması, ahlak yoksunluğudur” dedi.

 

ANKA’nın aktardığına göre, Kılıçdaroğlu’nun konuşmasını “Hezeyanname bildirisi, skandal belgesi, zillet ve hezimet beyannamesi” olarak nitelendiren Bahçeli, Kılıçdaroğlu’nu hedef aldığı açıklamasında, CHP’nin hafta sonu gerçekleştirdiği 37. Olağan Kurultayı’nda iktidar hedefi koymasını da eleştirdi.

Bahçeli “Kılıçdaroğlu’na yönelik, “Zoru görünce dostlardan kastının geçtiğimiz hafta sonu açıkladığı telif hakkı çiğnenmiş çalıntı 13 maddelik ikinci yüzyıla çağrı bildirisine evet diyenler şeklinde izahı ise keskin bir U dönüşüdür. CHP Genel Başkanı’nın günü gününü tutmamaktadır. Saat başı değişen, sürekli çark eden, fikri ve siyasi müktesebatı çarpık olan bu şahsın bizatihi kendisiyle tenakuza, hatta tezada düşmesi hakikaten ibretlik bir haldir” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın