50 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak

 50 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak

28.07.2020 - 12:39

Güncelleme : 28.07.2020 - 12:39

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na temizlik işçisi alımı yapılacağına ilişkin resmi duyuru Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın resmi sayfasında yayımlandı.

 

50 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na temizlik işçisi alımı yapılacağına ilişkin resmi duyuru Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın resmi sayfasında yayımlandı.

İlgili duyuruda, istihdam edilecek personelin daimi personel statüsünde işe başlatılacağı kaydedilirken, başvuru yapacak adayların Antalya büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinde ikamet etmesi gerektiği, başvuruların şahsen müracaat şeklinde olacağı açıklandı.

Başvuru yapacak adayların konuya ilişkin detaylı bilgilendirmeye resmi sayfadan erişebileceği kaydedildi.

Başvuru Tarihleri

24.07.2020 – 30.07.2020

Başvuru Adresi

Yüksekalan mahallesi Adnan Menderes bulvarı Büyükşehir hizmet binası No: 20 Muratpaşa Antalya

İrtibat Kişisi: Mehtap İnce

Telefonu: 0 242 249 50 00

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

İlana başvuru yapacak adaylarda aranan genel şartlar şu şekilde:

1. Türk vatandaşı olmak,

2. 18 yaşını tamamlamış olmak, 35 yaşından gün almamış olmak.

3. Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak,

4. 26/09/2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş veya hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verilmiş olsa bile;

5. Kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına mahkûm olmamak.

6. Türk Ceza Kanununun53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar işlemeiş olmak.

Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanmamak.

Hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

7. Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine, özel hayata ve hayatın gizli alanına, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu veya uyarıcı madde suçlarından dolayı hakkında devam etmekte olan bir soruşturma veya kovuşturma bulunmamak.

8. Görevin yapılmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile engeli bulunmamak.

KAYNAK: KAMU PERSONEL ALIMI

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın